В Шишацькому районі діє програма "Доступні ліки"

5 грудня 2018 року на виконання доручення заступника голови облдержадміністрації, даного на нараді 3 грудня цього року, за головування в.о. голови Шишацької райдержадміністрації Павелка І.В. відбулася нарада з питання забезпечення медикаментами по Урядовій програмі «Доступні ліки» осіб, які за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатні пересуватися самостійно.
Учасники засідання: головний лікар ПМСД Олександр Іващенко, головний лікар ЦРЛ Маргарита Хорольська, завідуюча центральною районною аптекою №23 Оксана Попенко, начальник УПСЗН Тетяна Лень, працівники органу виконавчої влади обговорили шляхи фінансування видатків на відшкодування лікарських засобів для лікування даних осіб по урядовій програмі "Доступні ліки".

Учасники наради визначили алгоритм дій суб’єктів, які будуть задіяні у забезпечені медикаментами по Урядовій програмі «Доступні ліки» осіб, які за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатні пересуватися самостійно та координували роботу працівників медичних установ району та установ соціального захисту.
Заступник голови райдержадміністрації Онацько Ю.М., який координує питання охорони здоров’я та соціального захисту населення, визначив відповідальних за складання списків цієї категорії та терміни передачі до виконавців. Керівник наголосив розпорядникам коштів щодо використання коштів на зазначені цілі до кінця фінансового року