111

Вчора рій "Добротворці" у загальнокомандному заліку здобув 3 місце у ІІ етапу (обласної) Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура")

Версія для друкуВерсія для друку

Пріоритетом у роботі Шишацької райдержадміністрації  є фінансова підтримка і сприяння  розвитку освітньої галузі.

Діти-- це інвестиції в майбутнє: фізичне здоров’я, інтелектуальний та освітній розвиток, національно-патріотичне виховання, і це наразі вже сьогодні дає свій позитивний результат.

14 травня 2018 року  в рамках проведення   ІІ етапу (обласної) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")  рій «Добротворці» ОЗ «Яреськівська загальноосвітня школа ім.Ф.П.Борідька» брав участь і  достойно представив Шишаччину на обласних змаганнях у с.Головач.

Команда школярів-яреськівчан «Добротворці» у загальному заліку здобули 3 командне місце серед тридцяти роїв- учасників з усієї Полтавщини

До спільної скриньки перемоги доклали зусилля учасники рою «Добротворці»: Панченко Єлизавета, Каменський Владислав, Чорний Олександр, Молочний Іван, Василенко Ліана, Куценко Денис, Товма Віталій, Демчик Вячеслав

Це перша сходинка і  фундамент для майбутніх досягнень в житті, гартування характеру, сили духу, витривалості і мужності дітей.

Шишаччина  спортивний  край , із славною історією. В черговий раз добротворці підтвердили цю істину та зробили переконливий внесок до загального заліку яскравих перемог гоголівського краю.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

 

прес-служба райдержадміністрації

Наверх ↑