Вічна пам'ять землякам- шишачанам,тим, хто загинув від рук нацизму

Сьогодні Шишаччина вшановує пам’ять жертв війни в Україні.

22 червня став фатальним  для кожного… Для тих, хто пішов, і не повернувся. Для тих, хто залишився без батька, сина, чоловіка, брата… Для тих, в кого доля склалася за іншим сценарієм. Все могло б бути інакше. Але цей день пройдений і увіковічений в історії.

На долю України припали чи не найстрашніші випробовування у роки радянсько-німецької війни. Не тільки люди потерпали від ударів бомбардування, обстрілу, жорстоких катувань, але і наша рідна земля відчула на собі біль втрати.

З метою вшанування пам’яті жертв війни в Україні  у центрі селища Шишаки відбулися жалобні заходи та церемонія покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату.

У меморіальних заходах взяли участь голова райдержадміністрації Скороход С.А., голова районної ради Сафонов В.Г., заступник голови райдержадміністрації Онацько Ю.М.,  голова районної організації ветеранів району Канівець Л.М., представники органу виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Цього дня на фасадах адмінбудівель, підприємств, організацій району приспущені Державні Прапори України з  траурними стрічками  та у всіх населених пунктах надіпслянського краю проведено покладання квітів до місць поховання загиблих воїнів, жертв війни, до обелісків, пам’ятних дошок і знаків.

1418 чорних днів і ночей йшов український народ шляхом війни, через труднощі і незгоди, втрати і страждання, йшов, не шкодуючи сил в ім’я Перемоги.

Вічна пам'ять землякам- шишачанам,тим, хто загинув від рук нацизму. 1939-1945 НІКОЛИ ЗНОВУ!

Прес-служба райдержадміністрації