Відбулося чергове засідання Шишацької районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

25 червня 2020 року в приміщенні Шишацької державної районної адміністрації відбулося засідання Шишацької районної #міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Захід відбувся під головуванням заступника голови райдержадміністрації, голови Шишацької районної МКМР з правової освіти населення Юрієм Онацько.

На порядку денному засідання були розглянуті наступні питання:

1. Про підсумки роботи відділу «Шишацьке бюро правової допомоги» Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за I півріччя 2020 року, доповідала начальник Шишацького бюро правової допомоги Вікторія Легейда;
  2. Про зміни в законодавстві України, доповідала завідувачка сектору з правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Світлана Канельська;
  3. Патронатне виховання – нова форма влаштування дітей, доповідав  директор Шишацького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Віталій Шульженко.

По закінченню засідання Шишацької районної МКМР з правової освіти населення прийняті відповідні рекомендації, які передбачають створення всім членам комісії спільного плану дій для подальшої співпраці в напрямку правової освіти населення.