Вітання голови райдержадміністрації Скорохода С.А з Днем Конституції України

28 червня –День Конституції України

Шановні шишачани!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією.

Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, втілило досягнення вітчизняної й світової конституційної науки та практики конституційного будівництва, викристалізувало національну ідею, відобразило ментальність, волю та прагнення українського народу до власної національної державності.

Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.

Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.

Я переконаний, що успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов'язки.

Тож, нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави.

З нагоди свята прийміть найщиріші вітання та побажання  міцного здоров'я , творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Голова Шишацької райдержадміністрації Сергій СКОРОХОД