Вітання голови райдержадміністрації Скорохода С.А з Днем Конституції України

Версія для друкуВерсія для друку

28 червня –День Конституції України

Шановні шишачани!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією.

Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.

 Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, втілило досягнення вітчизняної й світової конституційної науки та практики конституційного будівництва, викристалізувало національну ідею, відобразило ментальність, волю та прагнення українського народу до власної національної державності.

 Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.

Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.

Я переконаний, що успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов'язки.

Тож, нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави.

 З нагоди свята прийміть найщиріші вітання та побажання  міцного здоров'я , творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Голова Шишацької райдержадміністрації Сергій СКОРОХОД

       

Наверх ↑