Вітання голови райдержадміністрації Скорохода С.А. з Всесвітнім днем пошти

9 жовтня –Всесвітній день пошти. Шановні працівники поштового зв’язку, ветерани галузі!

Щодня тисячі жителів нашого району користуються послугами поштового зв’язку, відправляючи листи, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи   улюблені газети і журнали. Кожен з ваших клієнтів розраховує на оперативність і високу якість послуг.

Пошта – забезпечує нині право кожного громадянина на отримання та вільний обмін інформацією, є надійним засобом комунікації з усім світом.

Завдяки широкому спектру сучасних якісних послуг та впровадженню технологічних інновацій поштовий зв’язок є привабливим для різних верств населення.

Працівники поштового зв’язку Шишаччини усвідомлюючи це, навіть в складних умовах реформування, намагаються поштове обслуговування наблизити до споживача, сприяють підвищенню якості послуг та зміцненню довіри.

Листонош завжди чекають з нетерпінням, адже саме ви приносите свіжі новини, доставляєте пенсії, радуєте привітним словом.

Щира вам вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі,  працелюбність і відданість обраному фаху.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, реалізації планів, родинного щастя  та благополуччя.Радісних листів та щасливих новин!

Голова райдержадміністрації Сергій СКОРОХОД