Вітання голови Шишацької райдержадміністрації Сергія Скорохода з професійним святом-Днем юриста

8 жовтня -День юриста

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста!

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста.

Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються сотні громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Впевнений, що верховенство права у суспільному житті стане тією рушійною силою, яка приведе до усвідомлення кожним – від простого громадянина до першої особи у державі, що дотримання права та закону є принципом нашого життя.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та законності, посиленні соціального захисту наших громадян.

Зичу вам, шановні юристи, творчого натхнення, втілення нових задумів, наснаги у праці, нових професійних здобутків, вагомих досягнень в ім'я справедливості і процвітання рідної України!

Голова райдержадміністрації Сергій СКОРОХОД