Вітання голови Шишацької райдержадміністрації Віктора Іваненка освітянам району

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні освітяни Шишаччини!

У переддень свята надсилаю найщиріші вітання з професійним святом!

Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Велика шляхетна справа виховати і дати гарні знання новому поколінню українців, навчити їх постійно розвиватися, прагнути до самовдосконалення, виходити переможцем з складних життєвих ситуацій, виховати успішну, внутрішньо вільну, мислячу людину,

допомогти їй розкрити таланти та обрати шлях у житті – це є вища творчість і вище мистецтво.

На мій погляд дитину потрібно надихати та підтримувати. Зробити так, щоб дітей вабило до школи, бо там цікаво, сучасно та комфортно. Зробити так, щоб праця вчителя мала гідну оплату та заслужений престиж, і авторитет –мета, до якої нашій державі потрібно прагнути!

Я пишаюся тим, що владна команда Шишаччини  знову підтверджує: освіта – це наш пріоритет. Освіта – це та сфера, де ми отримуємо неоціненний доробок та вклад у майбутнє нашого суспільства.

Дякую за вашу натхненну, самовіддану працю! За ваші безсонні ночі. За ваше велике серце. За ваш поклик постійно рости над собою і разом з дітьми ринути у світ нових відкриттів! Хай ваша невтомна праця і посіяні зерна добра та знань проростуть щедрим урожаєм!

 

 

 

Наверх ↑