Як правильно заповнити виборчий бюлетень?

Як правильно заповнити виборчий бюлетень?

⁉️Бюлетень-2020 відрізняється від виборчих документів минулого зразка, оскільки цього року депутатів до місцевих, районних та обласних рад обиратимуть за новою системою виборчих списків.
Винятком є населені пункти з населенням менше 10 тисяч: за кандидатів у місцеві ради там голосуватимуть у бюлетенях старого зразка.

Виборці обиратимуть не лише партію, а і представників від неї. Відтак у бюлетенях буде два поля для відмітки. У першому квадраті треба буде ставити відмітку за партію – це може бути «+», «✓» чи інші позначки. У другому квадраті – чітко, за трафаретом, виводити номер депутата, який вам із цієї партії подобається.

ЦВК yагадує, що кожен виборець має право голосувати лише за одну партію та одного кандидата в депутати з цієї самої партії.