Як стати офіцером Збройних Сил України !

В рамках реалізації планового завдання з відбору кандидатів на навчання з числа цивільної молоді для підготовки військових фахівців  тактичного рівня у 2018 році. У місті Миргород в Центрі Естетичного виховання для випускників навчальних закладів Великобагачанського, Гадяцького, Зіньківського  та Шишацького районів 06.02.2018 року відбулися презентації Вищих військових навчальних закладів України за участі фахівців Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Військової академії (м. Одеса), Військового інституту телекомунікації та інформатизації (м.Київ), Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, Харківського інституту танкових військ. Кожен з них презентував учнівській молоді про переваги свого військового навчального закладу: як  здійснюється підготовка та навчання навиків офіцерів для Повітряних Сил та військ протиповітряної оборони Сухопутних військ, фахівців з автоматизованих систем управління військами та озброєнням, радіоелектронних комплексів комплексів та систем бортового обладнання військових літаків, інженерно авіаційної служби, військових льотчиків, танкістів  та військ спеціальної розвідки.

Т.в.о.військового комісара

Шишацького РВК: майор Сорокотяга Р.В.