Повідомляємо, що при обласному контактному центрі діє цілодобова безкоштовна гаряча телефонна лінія – 0-800-502-230 для: здійснення моніторингу ходу реалізації державних реформ чи ініціатив; централізованого збору пропозицій чи зауважень від мешканців населених пунктів області з питань, що належать до компетенції служби, у тому числі щодо захисту дітей; вивчення громадської думки чи опитування з інших питань.

Додатково інформуємо, що з 16 серпня 2018 року Обласним контактним центром відкрито безкоштовну анонімну лінію емоційної підтримки – 0-800-504-564 (щоденно з 08.00 год. До 23.00 год), за якою відповідає на дзвінки фаховий практикуючий психолог.

Міністерство охорони здоров'я у партнерстві з громадськими організаціями, що працюють у сфері психічного здоров’я, ініціювали  проект «Лінія життя. Україна». Його суть – створення національної телефонної гарячої лінії для емоційної підтримки українців та запобігання самогубству.

Ситуація щодо самогубств у нас є вкрай тривожною: Україна є однією із 25 країн світу з найвищими показниками суїцидів, водночас, наші показники є одними із найвищих у Європі.

Не залишайтеся зі своєю проблемою наодинці – телефонуйте, і ви анонімно та безкоштовно отримаєте кваліфіковану підтримку.

Начальник служби Величко В.В.