Захищати свою Вітчизну – це почесний обов’язок кожного громадянина нашої країни

Сьогодні 22 червня 2020 року від райвійськомату до лав Збройних Сил України урочисто провели вісім юнаків з Шишаччини.

Привітати майбутніх захисників прийшли заступник голови райдержадміністрації Юрій Онацько, військовий комісар районного військового комісаріату Андрій Прохоров,  рідні та близькі призовників.

Онацько Ю.М.привітав призовників та батьків, висловив впевненість, що кожен із них чесно і віддано служитиме Батьківщині, гідно продовжуватиме військові традиції українського народу. Побажав майбутнім захисникам здоров'я, щасливої і успішної служби, оптимізму, успіхів та неушкодженими повернутися додому.

Із напутніми словами звернувся до призовників військовий комісар Шишацького районного військового комісаріату Андрій Прохоров, зазначивши, що служба в армії - це серйозна школа, вона допоможе сформувати відповідальність, самостійність, дисциплінованість, знайти нових друзів, зрозуміти та усвідомити те, що від них залежить майбутнє українського війська.

Захищати свою Вітчизну – це почесний обов’язок кожного громадянина нашої країни і шляхетна справа кожного чоловіка І всі, кому знайома нелегка військова служба, розуміють важливість цього патріотичного обов’язку.

Керівництво райдержадміністрації, у карантинний період, відповідально віднеслися до того, щоб забезпечити призовників необхідними засобами захисту (захисні маски, рукавички, дезинфікуючий розчин).

Окрім цього, забезпечили транспортом до прибуття до пункту відправки новобранців.

Повертайтеся додому живими ,здоровими, фізично загартованими та духовно багатими!В добру путь!-, оптимістично побажав заступник голови райдержадміністрації Онацька Ю.М.