Заходи органу виконавчорї влади щодо попередження вивільнення працездатного населення

4 грудня 2018 року за головування заступника  голови райдержадміністрації Онацька Ю.М. відбулося засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

У роботі комісії брали участь головний лікар ПМСД Іващенко О.В., заступник начальника районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Бутенко Т.І., фахівець районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Васильченко А.М., заступник начальника Великобагачанського управління Пенсійного фонду України Полтавської області Соляник Н.В., в.о. начальника управління праці та соціального захисту райдержадміністрації Фесенко Г.Г., завідувач сектору юридичної роботи апарату райдержадміністрації Канельська С.І.

Члени комісії ставили за мету попередити масове вивільнення медичного персоналу в розрізі реформування медичної галузі району у зв’язку з дефіцитом бюджету та  недофінансуванням  деяких амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

В ході обговорення учасники засідання ухвалили рішення рекомендувати Яреськівській та Ковалівській сільській раді виділити кошти з місцевого бюджету на утримання медичних закладів, які знаходяться на території громад та провести  заходи щодо запобігання вивільнення працездатного населення.