ДОДАТКОВА МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи

Інформуємо, що рішенням Полтавської обласної ради від 22.12.2017 року № 579 ,,Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки», затверджено Порядок виплати додаткової  матеріальної допомоги на оздоровлення в санаторно-курортних закладах, які розташовані на території  Полтавської області, громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до першої категорії, дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та постраждалим учасникам антитерористичної операції (далі - Порядок).

Відповідно до Порядку додаткова матеріальна допомога виплачуватиметься в сумі фактично здійсненої доплати  (із заокругленням до однієї гривні), але не більше 2 000,0 грн., громадянам, які забезпечені санаторно-курортним лікуванням в санаторіях, що розташовані на території Полтавської області, за кошти державного бюджету терміном 18 днів, після повернення з лікування та при підтвердженні доплати за власні кошти, у разі недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортного лікування, встановленої на державному рівні.

Детальніше Ви зможете ознайомитись з інформацією на офіційному сайті райдержадміністрації, на сторінках управління праці та райдержадміністрації в соціальній мережі «Фейсбук» та в управління праці та соціального захисту населення за телефоном 91-8-67, 91-0-53.