ДОВІДКА ПРО РЕЗУЛЬТАТИ розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті обговорення містобудівної документації с.Носи

ДОВІДКА ПРО  РЕЗУЛЬТАТИ

розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  обговорення містобудівної документації “Детальний план території господарського двору, молочно-товарної ферми, розташованої за межами населеного пункту (с. Носи) на території Воскобійницького старостинського округу Шишацької селищної ради Шишацького району.”

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 555 від 25 травня 2011 року передбачена процедура громадського обговорення. В газеті «Сільське життя» від 15 травня 2020 року №20  було опубліковано оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації “Детальний план території господарського двору, молочно-товарної ферми, розташованої за межами населеного пункту (с. Носи) на території Воскобійницького старостинського округу Шишацької селищної ради Шишацького району.”

Замовником містобудівної документації є Шишацька районна державна адміністрація.

Розробник проекту — ФОП Вітько Олена Леонідівна.

З проектом містобудівної документації можна було  ознайомитися в приміщенні Шишацької районной державної адміністрації за адресою: 38000 Полтавська обл., Шишацький р-н, смт. Шишаки, вул. Партизанська, та на сайті Шишацької районної державної адміністрації .

Громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  не проводилось на підставі листів Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації від 15.05.2020 №2555/04.3-13 «Про необхідність здійснення стратегічної екологічної оцінки» та Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації від 13.05.2020 №01-20/4133/08.

Обговорення проекту проходили з  15.05.2020 року  по 15.06.2020 року.

Громадські слухання по проекту містобудівної документації відбулися

18.05.2020 року.

Розробник проекту — ФОП Вітько Олена Леонідівна.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Шишацької районной державної адміністрації за адресою: 38000 Полтавська обл., Шишацький р-н, смт. Шишаки, вул. Партизанська, та на сайті Шишацької районної державної адміністрації .

Протягом терміну обговорення пропозицій та зауважень від представників громадськості та мешканців району не надходило