Інформація про результати проведення перевірки Лазько Лариси Сергіївни

Інформація про результати проведення перевірки

Лазько Лариси Сергіївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, Управлінням праці та соціального захисту населення Шишацької районної державної  адміністрації  проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон,  передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», щодо Лазько Лариси Сергіївни, яка обіймає посаду головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління  праці та соціального захисту населення Шишацької районної державної   адміністрації.  За результатами  проведеної перевірки встановлено, щодо Лазько Л.С. не застосовуються заборони,  визначені  частинами третьою і четвертою статті  1 Закону України «Про очищення влади».

Прізвище, ім’я,

по батькові

Займана посада

Початок перевірки