Інформація про результати проведення перевірки Снісаренко Оксани Миколаївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, Управлінням праці та соціального захисту населення Шишацької районної державної  адміністрації  проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон,  передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», щодо Снісаренко Оксани Миколаївни,  яка обіймає посаду головного спеціаліста опрацювання заяв і документів  відділу грошових виплат і  компенсацій  управління  праці та соціального захисту населення Шишацької районної державної   адміністрації.  За результатами  проведеної перевірки встановлено, щодо Снісаренко О.М. не застосовуються заборони,  визначені  частинами третьою і четвертою статті  1 Закону України «Про очищення влади».

Прізвище, ім’я,

по батькові

Займана посада

Початок перевірки