Інструкція щодо порядку заповнення бланку заяви про призначення житлової субсидії

Версія для друкуВерсія для друку

Управління праці надає інструкції по заповненню заяви та декларації!

Інструкція щодо порядку заповнення

бланку заяви про призначення житлової субсидії

1. У правому верхньому куті має бути зазначено назву територіального  управління соціального захисту населення, до якого подається Заява.

2. У заяві зазначаються відомості про особу, яка подає заяву: прізвище, ім’я по батькові, зареєстроване (для орендарів, внутрішньо переміщених осіб  – фактичне) місце проживання із зазначенням адреси житла (поштового індексу, населеного пункту, вулиці, номеру будинку, корпусу та квартири), контактний номер телефону, реквізити паспорта громадянина України (серія, номер, ким і коли виданий), реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

3. У Заяві необхідно підкреслити, на які види послуг  призначати субсидію:

- на оплату житлово-комунальних послуг;

- на придбання твердого палива та скрапленого газу (у разі коли житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення).

Якщо домогосподарство користується твердим паливом, скрапленим газом та комунальними послугами, необхідно підкреслити все.

4. У Заяві необхідно вказати відомості про житлово-комунальні послуги, якими користується сім’я, зокрема:

у графі "Номер особового рахунку" – номер особового рахунку, який міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

у графі "Найменування організації, що надає послуги" – назву організації, що міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

у графі "Примітки" зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме: "є лічильник" або "немає лічильника".

5. У Заяві необхідно відмітити (підкреслити) чи потребує питання призначення субсидії розгляду комісією, створеною місцевими органами влади/органами місцевого самоврядування. З метою вірного визначення питання призначення субсидії при розгляді районною комісією вказати яка саме підстава(наприклад при виключенні доходів одного із членів домогосподарства - вказати на фактично проживаючих осіб, якщо особа потребує призначення житлової субсидії на площу, яка перевищує норму соціальної площі житла – на збільшену площу чи ін.).

6. Відомості, зазначені у Заяві, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення Заяви.

                                                                                             

 

 

 

 

ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВИ

Управління праці та соціального захисту населення
(найменування структурного підрозділу
Шишацької райдержадміністрації
з питань соціального захисту населення)

ЗАЯВА
про призначення житлової субсидії

Від___________Іванова Василя Івановича_____________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

Зареєстроване (для орендарів та внутрішньо переміщених осіб – фактичне) місце проживання (необхідне підкреслити): ___вул. Покровська, 1, кв. 1__________________________________________

______________________________________смт Шишаки____________________________________

Контактний телефон _0501111111 Паспорт: серія КН001111_                                               Шишацьким  РВУМВС в Полтавській області                           02.01.2001 р.

(ким і коли виданий)

Реєстраційний номер облікової картки платника податків _________0011223344____________

                                                                                              (крім осіб, які

_______________________________________________________________________________________

мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта)

Прошу призначити житлову субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (необхідне підкреслити).

Відомості про житлово-комунальні послуги, якими користуються особи, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні / будинку (необхідне підкреслити)

Вид послуги

Номер особового рахунка

Найменування організації, що надає послуги

Примітки

Управління багатоквартирним будинком

35

ОСББ «Калина»

без лічильника

Газопостачання

111

Полтавагаз-Збут

з лічильником

Централізоване постачання холодної води

20110

Полтававодоканал

з лічильником

Централізоване постачання гарячої води

 

 

 

Водовідведення

20110

Полтававодоканал

 

Централізоване опалення

 

 

 

Електропостачання

1240011002

Полтаваобленерго

з лічильником

Вивезення побутових відходів

 

 

 

У разі коли прийняття рішення щодо моєї заяви потребує окремого рішення місцевих органів виконавчої влади  /органів місцевого самоврядування або утвореної ними комісії, прошу розглянути / не розглядати мою заяву відповідними органами або утвореною ними комісією (необхідне підкреслити). ВКАЗАТИ !!!

Я та особи, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні / будинку, даємо згоду на обробку персональних даних про сім’ю, доходи, майно, необхідних для призначення житлової субсидії, та оприлюднення відомостей щодо її призначення.

У разі зміни обставин, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії (зміни у складі осіб, які зареєстровані (фактично проживають), зміни в переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис. гривень), зобов’язуюся протягом місяця повідомити про це структурний підрозділ з питань соціального захисту населення.

   Дата _ _жовтня__________ 2018__ р.

                  ____підпис заявника____
                  (підпис)

 

 

 

Інструкція щодо порядку заповнення

бланку декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Декларацію заповнює особа, яка подає заяву про призначення житлової субсидії.

У правому верхньому куті Декларації зазначається назва територіального  управління соціального захисту населення до якого подається Декларація.

У розділі І.  Загальні відомості

у пункті 1 вказуються прізвище, ім’я по-батькові особи, яка звертається.

у пункті 2 «Характеристика житлового будинку» необхідно зазначити загальну та опалювальну площу житлового приміщення (кв. метрів), кількість поверхів у будинку, а також підкреслити тип будинку: індивідуальний чи багатоквартирний.

у пункті 3  вказуються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих – для орендарів  та внутрішньо переміщених осіб), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги із обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я по-батькові,  сімейного стану, дати народження, серії та номера паспорта, реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційного номера) або номер паспорту (для осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснення платежів за його серією та номером) .

у графі „Примітки”  зазначається, що конкретна особа за вказаною адресою не проживає, а також зазначається інформація щодо перебування за кордоном понад 60 днів протягом періоду за який враховується дохід для призначення субсидії(чи не перебування).

 

У розділі ІІ:

Заповнюються відомості про членів сім'ї - осіб зі складу домогосподарства незалежно від реєстрації їхнього місяця проживання - чоловіка, дружини, неповнолітніх дітей(віком до 18 років) із обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я по-батькові,  сімейного зв’язку з особою зі складу домогосподарства, дати народження, серії та номера паспорта, реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційного номера) або номер паспорту (для осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснення платежів за його серією та номером).

у графі „Примітки”  зазначається, що конкретна особа за вказаною адресою не проживає, а також зазначається інформація щодо перебування за кордоном понад 60 днів протягом періоду за який враховується дохід для призначення субсидії(чи не перебування).

 

У розділі III:

В даному розділі вказуються ЛИШЕ дані про види та суми доходів осіб, які входять до складу домогосподарства, а також членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства незалежно від реєстрації їхнього місця проживання (фактичного місця проживання), інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування за І-ІІ квартали 2018 року (у разі звернення у жовтні 2018 року).

 

У розділі IV:

Зазначаються відомості про транспортні засоби, які зареєстровані в установленому порядку із дати випуску яких минуло менше ніж 5 років (крім мопеда), що перебувають у власності або володінні осіб, які входять до складу домогосподарства, а також членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства незалежно від реєстрації їхнього місця проживання (фактичного місця проживання). Вказується: прізвище, ім’я по батькові власника, марка автомобіля, державний номерний знак, рік випуску. У разі отриманні автомобіля через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення зазначити назву вказаного підрозділу.

 

У розділі V:

Вказується інформація про осіб, які придбали майно (набули права власності в інший законний спосіб, наприклад спадщина) або оплатили послуги на суму, що перевищує 50 тисяч гривень, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, із зазначенням виду майна, його вартості та дати придбання  майна або оплати послуг.

Відомості, зазначені у Декларації, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення Декларації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ

    Управління праці та  соціального захисту населення

                 Шишацької  райдержадміністрації
                  (найменування структурного підрозділу питань   

               соціального захисту населення)

ДЕКЛАРАЦІЯ
про доходи і витрати осіб, які звернулися

за призначенням житлової субсидії

Розділ I. Загальні відомості

1.                                                                   Іванов Василь Іванович__________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

2. Характеристика житлового приміщення / будинку:

загальна площа _70___ кв. метрів; опалювальна площа __67__ кв. метрів;

будинок індивідуальний чи багатоквартирний (необхідне підкреслити);
кількість поверхів у будинку ____2______.

3. Дані про осіб, які входять до складу домогосподарства і їх зареєстроване (для орендарів та внутрішньо переміщених осіб – фактичне) місце проживання (необхідне підкреслити) у житловому приміщенні / будинку

Прізвище, ім’я,
по батькові

Сімейний стан

Число, місяць і рік народження

Серія
та номер паспорта

Реєстраційний номер облікової картки
платника податків або
серія та номер паспорта (для осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати
платежі за його серією
та номером)

Примітки*

Іванов Василь Іванович

одружений

10.01.1970

КН 001111

0011223344

За кордоном не перебував

Іванова Наталія Іванівна

Одружена(сестра)

20.02.1973

КН 002222

0102330599

За кордоном не перебувала

Петрова Лілія Василівна

Дочка(одружена)

01.01.1995

КО 101010

3002005000

За кордоном не перебувала

Петрова Даша Миколаївна

онука

02.10.2015

І-КЕ 112233

 

За кордоном не перебувала

Пух Ніна Павлівна

Дружина(одружена)

19.09.1947

КО 554433

1001020060

За кордоном перебувала з 01.01.2018 по 21.02.2018 року

Пух Ольга Петрівна

Сестра дружини(не одружена)

01.01.1967

КН. 666666

5151515151

За кордоном не перебувала

Не проживає(проживає в м.Полтава)

 

Розділ II. Дані про членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства, незалежно від реєстрації їхнього місця проживання (фактичного місця проживання)

Прізвище, ім’я,

по батькові

Сімейний зв’язок з особою зі складу домогоспо-дарства

Число, місяць і рік народження

Серія

та номер паспорта

Реєстраційний номер облікової картки

платника податків або

серія та номер паспорта (для осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати

платежі за його серією

та номером)

Примітки*

Петров Микола Миколайович

Зять(одружений)

07.08.1991

КО 101010

2001005555

За кордоном не перебував

Проживає в м.Полтава

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розділ ІII. Дані про види та суми доходів осіб, які входять до складу домогосподарства, а також членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства, незалежно від реєстрації їхнього місця проживання (фактичного місця проживання), інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування за період з 01.01.2018 р. до 30.06.2018_ року

Прізвище, ініціали

Відомості про доходи

Вид доходу

Сума доходу, грн

Найменування організації, у якій отримано дохід

Пух Н.П.

грошові перекази із-за кордону

4500,00

Фізична особа

Розділ ІV. Відомості про транспортні засоби, які зареєстровані в установленому порядку та перебувають у власності або володінні осіб, які входять до складу домогосподарства, а також членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства, незалежно від реєстрації їхнього місця проживання (фактичного місця проживання), і з дати випуску яких минуло менше ніж 5 років (крім мопеда)

Прізвище, ініціали власника

Автомобіль марки

Державний номерний знак

Рік випуску

Автомобілі, отримані через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення

 

Не має

 

 

 

Розділ V. Інформація про придбання майна, товарів або оплату послуг на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тисяч гривень, протягом                      12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії

Прізвище, ініціали

Вид придбаного майна, товарів або оплачених послуг

Вартість, грн

Дата придбання
майна, товарів або
оплати послуг

 

Не має

 

 

 

 

 

 

* Інформація про фактичне проживання особи за адресою, а також про перебування особи за кордоном сукупно понад 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Я усвідомлюю, що в разі подання мною неповних або недостовірних відомостей про осіб, які входять до складу домогосподарства, та членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства незалежно від реєстрації їхнього місця проживання (фактичного місця проживання), їхні доходи, майновий стан і витрати мені може бути відмовлено у призначенні житлової субсидії або припинено її надання. У такому разі зобов’язуюся повернути надміру перераховану (виплачену) суму житлової субсидії.

                                   

 

   _Дата__ _жовтня __ 2018_ р.                                      ___підпис заявника_

                                                                                                         (підпис)

 

 

 

 

Наверх ↑