Підсумки роботи із зверненнями громадян

Довідка  про роботу із зверненнями громадян, що надійшли  до Шишацької районної державної адміністрації  за І півріччя 2017 року

Довідка  про роботу із зверненнями громадян, що надійшли  до Шишацької районної державної адміністрації  за 9 місяців 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

Довідка  про роботу із зверненнями громадян, що надійшли  до Шишацької районної державної адміністрації  за 2017 рік порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

Довідка про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Шишацької районної державної адміністрації за І півріччя 2018 року порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Довідка  про роботу із зверненнями громадян, що надійшли  до Шишацької районної державної адміністрації  за 9 місяців 2018 року порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

ДОВІДКА  про роботу із зверненнями громадян, що надійшли  до Шишацької районної державної адміністрації  за 2018 рік порівняно з аналогічним періодом 2017 року.