Про Програму розвитку культури і туризму Шишацького району на 2020-2022 роки

Версія для друкуВерсія для друку

                                                                                                                                                              ПРОЄКТ

 

ШИШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
(______________________________)

РІШЕННЯ

Від _______________________2020 р.

 

Про Програму розвитку культури і туризму

Шишацького району на 2020-2022 роки

 

          Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши поданий районною державною адміністрацією проект Програми розвитку культури і туризму Шишацького   району на 2020-2022 роки та враховуючи висновки  постійних комісій ради, - районна рада

 

ВИРІШИЛА :

         1. Затвердити Програму розвитку культури і туризму Шишацького   району на 2020-2022 роки (додається).

         2. Організацію виконання Програми розвитку культури і туризму Шишацького   району на 2020-2022 роки покласти на відділ освіти, молоді, спорту та культури районної державної адміністрації.

        3.Звіт про виконання Програми розвитку культури і туризму Шишацького   району на 2020-2022 роки заслуховувати щорічно на сесії районної ради згідно плану роботи районної ради.

        4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, молоді і спорту, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення та законності і правопорядку.

 

 

 

Голова районної ради                                         В.Г.САФОНОВ         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П Р О Є К Т

                                                       Додаток

до рішення ________________

сесії районної ради сьомого

скликання

від _____________ 2020 року 

 

 

 

 ПРОГРАМА

РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ШИШАЦЬКОГО РАЙОНУ НА 2020-2022 РОКИ

 

 

 ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ШИШАЦЬКОГО РАЙОНУ

НА 2020-2022 РОКИ

 

1.

Ініціатор розроблення Програми

Відділ освіти, молоді, спорту та культури  райдержадміністрації

2.

Назва, дата і номер розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

 -

3.

Розробник Програми

Відділ  освіти, молоді, спорту та культури  райдержадміністрації

4.

Відповідальний виконавець Програми

Відділ освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації

5.

Учасники Програми

Відділ освіти, молоді, спорту та культури   райдержадміністрації

6.

Термін реалізації Програми

2020 -2022 роки

 

7.

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Районний бюджет, сільські бюджети

8

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми

204 тис. грн.

 

 

І.Загальна частина

             Програма розвитку культури і туризму Шишацького району на 2020- 2022 роки  передбачає збереження, подальший розвиток національної культури та піднесення її ролі у формуванні духовного середовища району.

            Програма розвитку культури і туризму Шишацького району на 2020- 2022 роки (далі – Програма) створена на виконання завдань, які випливають з Програми діяльності Президента України та Уряду України «На зустріч людям», Основ законодавства України про культуру, Постанови Верховної Ради України від 08.02.2012 № 4356-IV «Про впровадження мораторію на закриття державних і комунальних закладів культури у сільській місцевості»; Законів України: від 14.12.2010 № 2778-VІ «Про культуру», від 08.06.2000 № 1805-ІІІ «Про охорону культурної спадщини», від 15.09.1995 № 324/95 – ВР «Про туризм», від 29.06.1995 № 249/95-ВР «Про музеї та музейну справу». Указів Президента України: від 21.03.2000 № 485/2000 «Про державну підтримку клубних закладів», від 22.03.2000 № 489/2000 «Про невідкладні заходи щодо розвитку музеїв України», від 22.03.2000 № 490/2000 «Про невідкладні заходи щодо розвитку бібліотек України», від 24.11.05 № 1647/2005 «Про першочергові заходи щодо збагачення та розвитку культури і духовності українського суспільства», від 21.02.2007 № 136/2007 «Про заходи щодо розвитку туризму і курортів в Україні».

       Відповідальними виконавцями Програми є відділ освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації та заклади культури району.

       Програма розрахована на три роки і фінансується за рахунок коштів місцевих бюджетів у межах виділених бюджетних призначень, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

         Програма спрямована на розв’язання проблем національно-культурного розвитку, збереження національно-культурної спадщини, туризму, задоволення інтелектуальних та духовних потреб населення району та основана на аналізі виконання Програми розвитку культури і туризму Шишацького району на 2017-2019 роки.

      У районі за рахунок місцевого бюджету здійснюється фінансування 9 закладів культури: 3 сільські будинки культури, 4 сільські бібліотеки, 2 народних краєзнавчих музеї .

Установами культури  спільно з відділом освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації кожного року проводяться  63 районних та місцевих заходів. Колективи художньої самодіяльності району брали участь у 5 обласних культурно-мистецьких заходах, на які було використано 49,5 тис. грн.  за рахунок районної Програми розвитку культури і туризму Шишацького району на 2017-2019 роки.

Протягом року за кошти районного бюджету та субвенцій сільських рад:

-придбані  меблі на суму 68 тис. грн.. для Яреськівського СБК;

-придбаний ноутбук та кольоровий принтер для Яреськівського СБК (15,8 тис. грн.);

-придбані костюми для дитячого та дорослого хорового колективу Яреськівського  СБК, Федунського СБК (110,8 тис. грн.)

        -проведено поточний ремонт Яреськівського СБК (38  тис. грн.);

- проведено капітальний ремонт  Яреськівської сільської бібліотеки з перекриттям даху(120 тис.грн.). 

-проведено капітальний ремонт Ковалівського СБК – 800 тис. грн.

        В районі збережена традиція проведення культурно-мистецьких свят обласного значення: свято сімейних і родинних ансамблів «Роде наш красний» (травень) та «Купальські ігри на батьківщині М.В.Гоголя» (6 липня).

       Щорічно проводяться 14 традиційних районних урочистостей: вшанування воїнів, учасників бойових дій та учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, свято Врожаю, дитячі, молодіжні фестивалі. На достатньому рівні відзначаються всі державні та професійні свята, зокрема, День Перемоги, День Конституції, День медичного працівника та працівників освіти, День українського козацтва,  День працівника сільського господарства, День гідності та Свободи, День місцевого самоврядування, Новорічні та Різдвяні свята.

      Самодіяльні творчі  колективи Шишацького району беруть активну участь  у обласних фестивалях, конкурсах. 1 квітня 2018 р. в м. Полтаві аматорський народний хореографічний колектив «ЮМАНА» опорного закладу «Яреськівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Ф.П.Борідька» (керівник Наталія Доба) стали учасниками Всеукраїнського фестивалю - конкурсу "Обдарована молодь - 2018" та  отримали дипломи за І та ІІ місця в номінації "Хореографія". 1 червня у м. Миргород проводиться обласний фестиваль дитячої творчості "Миргородський квітограй ". Дитячий колектив із с. Яресьок  журі визначило кращим в номінації "Хореографія" та присудило Гран - прі (І місце) за вагомі творчі здобутки та високу виконавську майстерність у 2017 – 2018 роках. 

     Народний аматорський колектив  «Мальви» постійний учасник та призер творчого фестивалю «Чиста криниця» на Сорочинському ярмарку. У серпні 2018 та 2019 роках брали участь у Міжнародному фольклорному фестивалі «Таврійська родина» в м. Генічеськ Херсонської області  у фестивалі козацької пісні на о.Хортиця Запорізької області, культурно-гастрономічному фестивалі "Опішня.Слива#фест".

       Започатковані свята  в селах району, які тісно пов’язані з історичним минулим нашого краю, день громади с.Яреськи - «Слався Яреськівська громадо!», день громади с. Ковалівка – «Квітни моя, Ковалівко!», день громади с. Федунка «Село живе, доки лунає в ньому пісня».

       Юний читач із с.Ковалівки став призером  обласного  етапу Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2018»

         24 березня 2018 р. в рамках творчого фестивалю «Слався та співай мій Шишацький край», два колективи, хореографічний «ЮМАНА» опорного закладу «Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Ф.П.Борідька» та вокальний «Мальви» Яреськівського сільського будинку культури підтвердили звання народних.

       З метою організації змістовного дозвілля різних вікових категорій на базі зазначених вище закладів культури працюють творчі колективи : народний вокальний ансамбль «Мальви» Яреськівського  сільського будинку культури, дитячий хореографічний колектив «Елегія» Яреськівського сільського будинку культури, вокальний ансамбль «Горлиця» цього ж будинку культури; вокальний ансамбль «Ковалівчанка» Ковалівського сільського будинку культури.

      Подальший  розвиток культурно – освітнього  середовища району для задоволення потреб культурного та духовного життя громад зумовлює прийняття  Програми.

ІІ.Мета і основні завдання

     Мета Програми – збереження  та розвиток культури Шишацького району і передбачає удосконалення структури галузі, продовження зміцнення матеріально - технічної бази закладів, підтримки  народної творчості, самобутніх традицій, культурної спадщини та туризму, створення умов для  вільної культурної діяльності.

 Основними завданнями є:

1. Збереження та розвиток існуючої мережі закладів культури.

2. Забезпечення подальшого розвитку української культури та культур національних меншин, що мешкають на території району.

3. Участь у розробленні та організації виконання основних показників програми соціально-економічного розвитку району, підготовці, розвитку туристичної галузі.

4. Створення умов для розвитку соціальної та ринкової інфраструктури у сфері культури, мистецтв та туризму, організація її матеріально-технічного забезпечення.

5. Пропагування серед населення ефективного використання вільного часу, проведення змістовного дозвілля, ознайомлення з історико-культурною спадщиною, природним середовищем.

6. Створення сприятливих організаційно-економічних умов для розвитку внутрішнього туризму, туристичної індустрії, провадження екскурсійної діяльності на території Шишацького району, розбудови матеріально-технічної бази туристичної галузі, а також залучення інвестицій у будівництво та реконструкцію об'єктів туристичної інфраструктури.

7. Забезпечення раціонального використання та збереження туристичних ресурсів, природного та історико-культурного середовища на території району.

8. Підготовка та проведення урочистостей, мітингів, державних та професійних свят, відзначення ювілеїв, культурно-освітніх та мистецьких заходів всеукраїнського, обласного, районного та місцевого значення, забезпечення їх проведення наочно-художнім, видовищним та аудіо- відео-оформленням.

9. Забезпечення участі творчих колективів, колективів художньої самодіяльності і окремих виконавців, працівників культури та жителів району у проведенні фестивалів, конкурсів-оглядів, семінарів-тренінгів, науково-практичних конференціях, інших культурно-мистецьких, спортивних та історико-культурних заходів всеукраїнського, обласного, районного та місцевого значення.

10. Відзначення кращих працівників культурно-освітніх закладів та  переможців конкурсів, оглядів, фестивалів тощо.

11. Поліпшення охорони об’єктів культурної спадщини, музеїв, клубів та бібліотек.

12. Залучення коштів фізичних та юридичних осіб на проведення ремонтних та реставраційних робіт пам’ятників архітектури та історії.

 

ІІІ.Очікувані результати

 Реалізація Програми має на меті отримання таких результатів:

      підвищення ролі культури в соціально-культурному розвитку Шишацького району;

      покращення умов культурного обслуговування населення;

      належний розвиток внутрішньої туристичної та курортно-рекреаційної індустрії;

      надання можливості для впровадження екскурсійної діяльності на території Шишацького району та розбудови матеріально-технічної бази туристичної галузі;

      залучення інвестицій у будівництво та реконструкцію об'єктів туристичної інфраструктури;

     забезпечення раціонального використання та збереження туристичних ресурсів, природнього та історико-культурного середовища на території району;

     сприяння участі найбільш обдарованих дітей та талановитої молоді в культурно-мистецьких проектах різних рівнів та вибору професії в галузі культури, мистецтва і туризму.

       У рамках національної програми та за фінансової підтримки міжнародних фондів можливе проведення семінарів-тренінгів працівників культури, що безпосередньо вплине на їх світогляд і надасть їм знань і навиків з питань сучасного менеджменту.

        Важливою складовою розвитку культурного середовища в районі є народна художня творчість, клубна, бібліотечна і музейна справа, збереження культурної спадщини, розвиток туризму та організація дозвілля всіх категорій населення, творчий розвиток особистості, утвердження загальнолюдських цінностей.

1. Охорона культурної спадщини

 З метою збереження об’єктів культурної спадщини району:

- продовжити роботу з паспортизації пам’яток археології, історії монументального мистецтва;

- продовжити роботу з укладання охоронних договорів на об’єкти культурної спадщини;

- забезпечити проведення ремонтних робіт на об’єктах культурної спадщини та заміну пам’яток з недовговічних матеріалів на нові за рахунок коштів місцевих бюджетів, а також інших джерел, не заборонених законодавством;

- здійснити матеріально-технічне забезпечення виконання всіх напрямів роботи із збереження культурної спадщини;

2. Музеї

    З метою збереження історії та культури рідного краю:

- провести паспортизацію фондів історико-краєзнавчих музеїв району;

- сприяти їх діяльності та поповненню експозиції;

- забезпечити музеї сучасними засобами охоронної, пожежної сигналізації, контролю мікроклімату, оновлення застарілого музейного обладнання;

- взяти участь в обласних семінарах для працівників музеїв з питання подальшого розвитку музейної справи у сучасних умовах.

- проводити роботу по залученню громадян до надбань краєзнавчої історико-культурної спадщини та відродження народних традицій Шишаччини.

3. Клубні заклади і бібліотеки

     З метою створення сприятливих умов для розвитку культурних і творчих ініціатив з урахуванням місцевих особливостей та ефективним використанням наявних культурних і творчих ресурсів, створення цілісного інформаційно-культурного простору:

- не допускати необґрунтованого скорочення мережі клубних закладів і бібліотек у сільській місцевості;

- забезпечувати колективи самодіяльної художньої творчості методичними посібниками з використанням творів місцевих авторів;

- забезпечити поступову комп’ютеризацію закладів культури;

- проводити передплату періодичних видань в бібліотеках району з метою надання оперативної, оригінальної форми згідно таких критеріїв: актуальність, надійність інформації, ступінь її розкриття, задоволення науково-освітніх потреб та ін.;

- систематично поповнювати фонди бібліотек новими виданнями з метою якісного та оперативного обслуговування користувачів;

- проводити заходи по збереженню бібліотечних фондів шляхом створення публічно – шкільних бібліотек.

5. Розвиток туристичної галузі.

- створити належні умови для розвитку внутрішнього, міжнародного та іноземного туризму, туристичної та курортно-рекреаційної індустрії;

- впроваджувати екскурсійну діяльність на території Шишацького району та розбудову матеріально-технічної бази туристичної галузі;

- забезпечити раціональне використання та збереження туристичних ресурсів, природного та історико-культурного середовища на території району.

6. Соціальний захист працівників галузі.

      - направляти працівників закладів культури району на курси підвищення кваліфікації;

     - створювати належні санітарно-технічні та протипожежні умови на робочих місцях у закладах культури району;

      - створювати умови для відпочинку, відновлення працездатності та зміцнення здоров'я працівників закладів культури району;

- відзначати і стимулювати морально та матеріально працівників культури та ветеранів галузі в рамках проведення професійних свят.

                                     

                           ІV.  Охорона та збереження культурної спадщини

 

      1. Передбачити у бюджеті сільських рад асигнування на здійснення комплексу заходів  щодо збереження пам’яток культурної спадщини.

               2020  - 2022 р .                                Виконкоми сільських

                                                                        рад

 

      2. Створення та підписання охоронних договорів.

              2020 р.                                           Сільські ради спільно з відділом освіти,              

                                                                     молоді, спорту та культури 

                                                                     райдержадміністрації

 

                                           V.Розвиток культури і духовності.

 

      1. Забезпечити подальший розвиток самодіяльної народної творчості, музичного, вокального, хореографічного, театрального, образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва.

2020-2022  р                                                      Відділ освіти, молоді, спорту та

                                                                            Культури райдержадміністрації

     2.Забезпечити участь колективів району у Всеукраїнському   театралізованому святі “Купальські ігри” на  батьківщині  М.В.Гоголя та обласному огляді конкурсі родинних та сімейних ансамблів “Роде наш красний”, обласному святі «Співець, людини і добра…»

 Щорічно (травень, липень, вересень)              Відділ освіти, молоді, спорту та     

                                                                               культури райдержадміністрації

             

       3.Проводити традиційні районні культурно-мистецькі свята:

 • Новорічне розважальне свято для дітей, січень
 • “Шевченківські дні”, березень;
 • “Гоголівська гуморина”, квітень;
 • родинних і сімейних ансамблів “Роде наш, красний”, травень;
 • день державної служби, червень;
 • фестиваль до Дня молоді “Твої таланти, Шишаччино”, червень;
 • мистецьке свято до Дня Незалежності України “Будуймо України храм”, серпень;
 • кіномистецьке свято “Співець людини і добра”, присвячене кінорежисеру О.П.Довженку, вересень;
 • “Воїн. Захисник. Солдат”, жовтень;
 • свято для  працівників сільського господарства “Хвала рукам, що пахнуть хлібом”, листопад;
 • день місцевого самоврядування, грудень.

                          VI. Заходи з виявлення та підтримки обдарованих дітей та

молоді

 

    1.Продовжити проведення дитячого фестивалю “Шишацька веселка” (травень, щорічно)

    2.Взяти участь у  огляді - конкурсі дитячих танцювальних колективів

      “Миргородський квітограй” (червень, щорічно)

    3.Сприяти участі в міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах (постійно).

 

VII. Розвиток музейної справи.

 

      1.Провести реекспозицію Яреськівського народного  краєзнавчого музею.

             2020 рік                                                   Відділ освіти, молоді, спорту та     

                                                                              культури райдержадміністрації         

 

      2. Підтвердити звання «народного» Ковалівського краєзнавчого музею.

            2020 рік                                                     Відділ освіти, молоді, спорту та     

                                                                                культури райдержадміністрації         

 

IX.Інформатизація та розвиток бібліотечної справи.

 

 

       1.Забезпечувати  бібліотеки  періодичними виданнями газет і журналів:    

        Протягом року                                   Відділ освіти, молоді, спорту та     

                                                                     культури райдержадміністрації         

 

                                    

                                         X.Технічне переоснащення закладів культури

       1.Придбати театральні костюми для колективів художньої самодіяльності Ковалівського сільського  будинку культури

       2020р.                                                         Відділ освіти, молоді, спорту та     

                                                                            культури райдержадміністрації    

      2. Придбати світло-озвучувальну апаратуру для Яреськівського СБК   

                                                                            Відділ освіти, молоді, спорту та     

                                                                            культури райдержадміністрації   

 

                                             

                                      XI.     Розвиток туризму в районі

  

Найменування  заходу

Відповідальні виконавці

Сума

2020

2021

2022

1.

Здійснювати науково-пошукову та громадсько-краєзнавчу роботу для виявлення нових об”єктів туристичних маршрутів Шишаччини

Відділ освіти, молоді, спорту та                                                         культури райдержадміністрації         

 

0,0

 

 

0,0

 

 

0,0

 

 

2.

Здійснювати заходи щодо реставрації, відбудови, використання за призначенням та охорони пам’яток історії і культури району.

Відділ освіти, молоді, спорту та                                                         культури райдержадміністрації

0,0

0,0

0,0

3.

Видати  інформаційно – туристичні буклети

Відділ освіти, молоді, спорту та                                                         культури райдержадміністрації 

2,0

2,0

2,0

5.

В засобах масової інформації систематично висвітлювати етапи розвитку

туризму

Відділ освіти, молоді, спорту та                                                         культури райдержадміністрації

0,0

1,0

0,0

Всього:

2,0

3,0

2,0

 

 

 

XІІ.     Соціально – культурні заходи

Професійні свята, ювілейні дати

Відзначення ювілейних дат установ, організацій та підприємств, ювілярів, професійних свят супроводжується придбанням вітальних адрес, квітів, грамот, вітальних листівок з конвертами. Громадянам,  відзначених грамотами райдержадміністрації та районної ради надається цінний подарунок або премія у розмірі до  500 гривень. 

За рахунок даної Програми при необхідності робити придбання  ритуальної атрибутики вартістю до 400 гривень.

Державні та професійні свята

Проведення заходів

Дата

Матеріальне забезпечення

Святкування Дня Соборності України

 22 січня

Придбання квітів, грамот

Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

на території  інших держав

15 лютого

Придбання квітів, вінків, грамот, подяк, виплата премій

Святкування Міжнародного жіночого дня                 

8 березня

Придбання призів, квітів, грамот, виплата премій

 Вшанування учасників ліквідації  аварії на Чорнобильській АЕС

 26 квітня

Придбання вінків, квітів, грамот, подяк, виплата премій

Святкування Дня Перемоги 

9 травня

Придбання вінків, квітів, гірлянд, організація святкового вогника, святкового салюту

190-а, 191-а, 192-а річниці з Дня народження Президента УГВР К.І.Осьмака

9 травня

Придбання вінків, квітів

Відзначення Дня державної служби

23 червня

Придбання квітів, грамот, подарунків, виплати премій

Відзначення Дня Конституції України

28 червня

Придбання квітів, грамот, подяк, сувенірів, виплата премій, виготовлення районної Дошки Пошани

Районна Спартакіада на Кубок місцевого самоврядування

(остання субота червня)

Придбання кубків, грамот, призів, виплата грошових винагород

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня

Придбання квітів, вінків

Святкування Дня Незалежності України 

24 серпня

Придбання квітів, грамот, подяк, виплата премій

Святкування Дня фізичної культури та спорту

10 вересня

Виплата премій, придбання квітів, грамот, подяк, подарунків

Відзначення Дня визволення району, області, від німецьких загарбників та Дня партизанської слави. Проведення конкурсу на кращу квіткову композицію

22 вересня

Придбання, квітів, грамот, виплати премій

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня

Придбання квітів, грамот, подарунків

Відзначення День працівників освіти

29 вересня

Придбання квітів, грамот, подарунків

Відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва

14 жовтня

Придбання квітів, грамот, подарунків, продуктів харчування.

Відзначення Дня визволення України від німецьких загарбників           

28 жовтня  

Придбання вінків, квітів, сувенірів, організація вогника

Відзначення Дня працівників сільського господарства

19 листопада

 

Придбання квітів, сувенірів, святкового коровая, виплата премій

Відзначення Дня працівників культури

перша неділя листопада

Придбання квітів, грамот, виплата премій

День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій

25 листопада

Придбання вінків, квітів, свічок

День місцевого самоврядування

7 грудня

Придбання квітів, грамот, надання премій

 

                                              

Культурно – мистецькі заходи

Районне свято, присвячене річниці від Дня народження М.В.Гоголя

квітень

 

Організація виставки, придбання сувенірів, проведення конкурсу гумористів

Районне свято родинних та сімейних ансамблів “Роде наш красний”

травень

Придбання призів, квітів, організація святкового вогника

Районна Спартакіада допризовної молоді на Кубок воїна-інтернаціоналіста О.Дзюби

травень

Придбання кубків грамот, призів, квітів, запрошень, харчування

Свято для дітей, присвячене  Міжнародному дню захисту дітей

червень

Придбання сувенірів, кондитерських виробів, квітів

Районна спартакіада на Кубок місцевого самоврядування

червень

Придбання кубків, грамот, призів, виплата грошових винагород

Районне свято “Ой, на Івана, та й на Купала”

липень

Придбання сувенірів, кондитерських виробів, квітів, виплата відряджень, оплата за концерт

Районний фестиваль самодіяльної творчості “Таланти твої, Шишаччино” с.Яреськи

серпень

Придбання сувенірів, подяк, квітів продуктів харчування організація виставки,

«Сорочинський ярмарок»

серпень

Придбання сувенірів, квітів, кондитерських виробів, продуктів харчування, виготовлення буклетів

Районне свято, присвячене творчості О.П.Довженка “Співець людини і добра»

вересень

Придбання запрошень, сувенірів, квітів, подяк

Легкоатлетичні ігри з нагоди Дня фізкультури та спорту

вересень

Придбання квітів, сувенірів, грамот, подяк, виплата премій

Районне свято для людей похилого віку «Милосердя у кожен дім»              

жовтень

Організація вогника, придбання подарунків, квітів 

Свято для дітей “Миколай прийшов, щастя дітям знайшов 

грудень   

Придбання сувенірів, подарунків

Районі урочистості з нагоди Дня людей з інвалідністю «Хто вірить у себе»

грудень

Придбання сувенірів, квітів, грамот, організація солодкого столу

Районний конкурс щедрівників

 

грудень

Придбання новорічних подарунків                                                           

 

 

Фінансовае забезпечення соціально - культурних заходів на 2020-2022 роки

 

п/п

Найменування

заходу

Відповідальні

виконавці

Сума

2020

2021

2022

1

Відзначення ювілейних дат установ, організацій та підприємств, ювілярів, професійних, державних  свят, проведення районних культурно-мистецьких та спортивно-масових заходів. Виплата премій, грошових винагород

Відділ освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації структурні підрозділи райдержадміністрації, районна рада

24,0

24,0

26,0

2

Придбанням вітальних адрес, квітів, грамот, вітальних листівок з конвертами, ритуальної атрибутики, пального для підвезення колективів художньої самодіяльності

Відділ освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації структурні підрозділи райдержадміністрації, районна рада

16,0

17,0

18,0

3

Придбання короваїв, продуктів харчування для святкових вогників та художньої самодіяльності

Відділ освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації структурні підрозділи райдержадміністрації, районна рада

12,0

12,0

12,0

4

Оплата відряджень колективам художньої самодіяльності.

Відділ освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації структурні підрозділи райдержадміністрації, районна рада

4,0

4,0

4,0

5

Придбання художньої літератури, та підтримка видавничої справи

Відділ освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації структурні підрозділи райдержадміністрації, районна рада

8,0

8,0

8,0

 

Очікувні результати: відзначення на належному рівні державних, професійних свят, забезпечення на території району реалізації державної політики з питань розвитку самодіяльної художньої творчості.

 

Всього:

 

64,0

65,0

68,0

 

 

Ресурсне забезпечення проведення соціально-культурних заходів

 на 2020-2022 рр.

 

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми, тис. грн.

Тис. грн

2020

2021

2022

Усього:

66,0

68,0

70,0

204,00

КПКВК

0614082

 

 

Наверх ↑