Про роботу Шишацького районного сектору управління державної міграційної служби України в Полтавській області за 9 місяців 2018 року.

Версія для друкуВерсія для друку

Про роботу Шишацького районного сектору управління державної міграційної служби України  в Полтавській  області  за 9 місяців 2018 року.

 

         За 9 місяців 2018 року Шишацьким районним сектором УДМС України в Полтавській області вклеєно 465 фотокарток до паспортів громадян України при досягненні ними 25-ти, та 45-ти річного віку.

         За 9 місяців 2018 року Шишацьким районним сектором УДМС України в Полтавській області оформлено і видано паспорти громадянина України у вигляді  ID-карти в кількості – 539, паспортів громадянина України для виїзду за кордон 1084 штук.

На сьогоднішній день на території Шишацького району постійно проживають 72 іноземних громадянина, усі вони свого часу отримали дозвіл на імміграцію в Україну і проживають по посвідках на постійне проживання, які дійсні безстроково.

Протягом звітного періоду прийнято 2 заяви, та документів для надання дозволів на імміграцію в Україну, справи направлені до УДМС України в Полтавській області. Також на території нашого району проживає 4 іноземці, які зареєстровані тимчасово за посвідкою на тимчасове проживання в Україні.

Працівниками сектору було здійснено ряд перевірок щодо активізації роботи по виконанню профілактичних заходів з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України, в ході перевірок виявлено та задокументовано 4 іноземців, які в порушення вимог Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» недодержувалися правил перебування іноземців в Україні, а саме: проживали без документів на право проживання в Україні, стосовно даних іноземців було складено протоколи про адміністративні правопорушення та винесено постанови про накладення адміністративних стягнень, також складено 15 протоколів про адміністративні правопорушення та винесено 15 постанов про накладення адміністративних стягнень за ч.1 ст 203,  ч.1 ст 205 КУпАП.

За 9 місяців 2017 року, підрозділом до УДМС України в Полтавській області направлено 10 справ про набуття громадянства України.

За межі України примусово повернуто 4 іноземці, які ухилялися від виїзду з України після закінчення відповідного строку перебування.

 

 

 

Завідувач Шишацького РС УДМС

України в Полтавській області                                            О.В.Король

 

 

 

Наверх ↑