Про внесення змін до Положення про сектор юридичної роботи апарату районної державної адміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

 

  

 

   ШИШАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

  1.                                                                                                                                                     № 127

 

Про внесення змін до Положення

про сектор юридичної роботи

апарату районної державної

адміністрації

 

                 Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні  адміністрації»,  постанови  Кабінету Міністрів України  від 26.11.2008 № 1040 «Про затвердження Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та  організації» (із змінами):

                1 Внести зміни до Положення про сектор юридичної роботи апарату районної державної адміністрації (далі – Положення), затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 27.12.2013 № 477 «Про затвердження Положення про сектор юридичної роботи апарату районної державної адміністрації»:

1.1. Пункт 14 викласти в новій редакції:

«14. На посаду керівника юридичного сектору апарату райдержадміністрації призначається особа, яка має вищу юридичну освіту не нижче магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» та «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівник посадах   підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше  одного року, вільно володіє державною мовою.».

                1.2. Доповнити Положення пунктом 15 наступного змісту:

          «15. На посаду головного спеціаліста, провідного спеціаліста або спеціаліста юридичного сектору апарату райдержадміністрації призначається особа, яка має вищу юридичну освіту ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, вільно володіє державною мовою.».

2. Пункт 15 вважати пунктом 16.

 

          Голова

районної державної

      адміністрації                                                                          В.Б.ІВАНЕНКО

               

 

Наверх ↑