Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Шишацького району на 2018 рік

Від                                                                  2018 року

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Шишацького району на  2018 рік

Розглянувши матеріали, подані районною державною адміністрацією щодо внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Шишацького району на 2018 рік, керуючись п.16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійних комісій ради районна рада вирішила:

1. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку      Шишацького району на 2018 рік, доповнивши Додаток 2 «Бюджет розвитку Шишацького району на 2018 рік»  пунктом 22 «Проведення капітального ремонту для забезпечення нормальних умов проживання в житловому будинку за адресою: смт. Шишаки, пров. Горовий 2» , загальний обсяг фінансування проекту 400 тис.грн., в тому числі кошти місцевого бюджету 400 тис. грн., пунктом 23 «Проведення капітального ремонту для забезпечення нормальних умов проживання в житловому будинку за адресою: смт. Шишаки, вул. К.Осьмака 103» , загальний обсяг фінансування проекту 300 тис.грн., в тому числі кошти місцевого бюджету 300 тис.грн., пунктом 24 «Будівництво громадського туалету в смт. Шишаки, вул. Партизанська 4», загальний обсяг фінансування проекту 1 млн.грн., в тому числі кошти місцевого бюджету 1 млн.грн., пунктом 25 «Капітальний ремонт приміщення, що знаходиться у власності Шишацької районної ради за адресою: смт. Шишаки, вул. Легейди 5», загальний обсяг фінансування проекту 480 тис.грн., в тому числі кошти місцевого бюджету 480 тис.грн..

Голова районної ради                                                                     В.Г.САФОНОВ