Реєстр містобудівних умов та обмежень виданих сектором містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Шишацької райдержадміністрації(с.Носи)

Дата та номер наказу про затвердження містобудівних умов та обмежень

Замовник об’єкта будівництва

Назва об’єкта будівництва

Адреса об’єкта будівництва

Інформація про внесення змін до містобудівних умов та обмежень

Підстава для скасування або зупинення дії містобудівних умов та обмежень

Електронна скан-копія примірника містобудівних умов та обмежень наданих за формою згідно наказу №135 від 31.05.2017 року

№2 від 07.08.2018

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Воскобійники» (38012, Полтавська область, Шишацький район с. Воскобійники) ідентифікаційний  код 03770721 РВРрррРВ;

»

Будівництво  двох корівників та доїльної зали на території господарського двору, молочно-товарної ферми за межами населеного пункту(с. Носи), на території Воскобійницького старостинського округу, Шишацької селищної ради,  Шишацького району, Полтавської області.

за межами населеного пункту (с. Носи), на території Воскобійницького старостинського округу, Шишацької селищної ради,  Шишацького району, Полтавської області.

Реєстр містобудівних умов та обмежень виданих сектором містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  Шишацької райдержад міністрації

ДолученняРозмір
reiestr.doc29 КБ