Результати перевірки Коренєвої Юлії Юріївни

Результати перевірки Коренєвої Юлії Юріївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, Управлінням праці та соціального захисту населення Шишацької районної державної  адміністрації  проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон,  передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», щодо Коренєвої Юлії Юріївни , яка обіймає посаду провідного спеціаліста відділу оплати праці та врегулювання соціально- трудових відносин управління  праці та соціального захисту населення Шишацької районної державної адміністрації. За результатами  проведеної перевірки встановлено, щодо Коренєвої Ю.Ю. не застосовуються заборони,  визначені  частинами третьою і четвертою статті  1 Закону України «Про очищення влади».

24.09.2019

Прізвище, ім’я,

по батькові

Займана посада