Урядом урегульовано питання оформлення паспорта громадянина України з використанням бланка у формі картки

У зв’язку з тим, що територіальні підрозділи Державної міграційної служби України в повному обсязі забезпечені матеріально – технічними ресурсами необхідними для оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі картки, постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2018 року № 199 виключено положення, яке надавало можливість оформлення паспорта громадянина України з використанням бланка у формі книжечки.

Нагадаємо, в Полтавській області працює 31 територіальний підрозділ міграційної служби, які оформлюють біометричні документи.

Відповідно до внесених за ініціативою Державної міграційної служби змін до законодавства, з жовтня 2016 року Центри надання адміністративних послуг (далі ЦНАП) мають всі необхідні повноваження щодо прийняття заяв громадян про оформлення біометричних документів (біометричними є як закордонні паспорти, так і ID-картки).

На Полтавщині вже працює 3 центра надання адміністративних послуг, які приймають документи на оформлення біометричних паспортів.

Такі ЦНАПи працюють у містах Кременчук, площа Перемоги, 2, Миргород, вул. Старосвітська, 22/5 та у Полтаві за адресою вул. Соборності, 36. Контактні дані ЦНАПів, які оформлюють біометричні документи та територіальних підрозділів міграційної служби можна знайти на офіційному сайті ДМС України за посиланням https://dmsu.gov.ua Також в Управлінні працює телефон «Гаряча лінія»: (0532) 60-89-69.

УДМС України в Полтавській області