Звіт начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації .«Про виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Шишацького району на 2016-2020 роки за 2017 рік»

Здійснюється організація та координація роботи з обдарованою учнівською молоддю. За результатами навчально – виховного процесу у 2017 р. році  було нагороджено грошовими преміями учнів – призерів предметних районних та обласних олімпіад, лауреати МАНу та творчих культурно – мистецьких заходів та вчителі, які проводили підготовку дітей для вищезазначених заходів. У січні-лютому 2017 року проведено обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, участь в яких взяли 9 учнів, з 3 навчальних закладів району. Один учень став призером обласної олімпіади. Всього за кошти Комплексної програми розвитку освітньої галузі було премійовано учнів на суму 39 515 грн. та придбані подарунки на суму       3 676 грн.

За звітний період були проведені  районні змагання: спартакіада допризовної молоді на Кубок воїна-інтернаціоналіста О.Дзюби; спортивні змагання до Дня фізичної культури та спорту, спартакіада на Кубок місцевого самоврядування, присвячена Дню Конституції України та Дню молоді; районна Спартакіада школярів, першість та Кубок району з футболу та міні-футболу, першість району з волейболу та шахів.

Спортсмени району брали участь у обласних змаганнях з футболу, волейболу, баскетболу, хокею, легкої атлетики, гирьового спорту, спартакіадах серед збірних команд державних службовців та депутатів різних рівнів органів місцевого самоврядування.

У травні 2017 році проведене щорічне оцінювання фізичної підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Видатки  розвитку фізичної культури і спорту в Шишацькому районі за Комплексною програмою розвитку освітньої галузі у 2017 році виділені кошти у розмірі 26,717 тис.грн. для проведення  районних спортивних змагань, нагородження переможців, з них на підтримку районної громадської організації футбольному клубу «Шишаки» та інших спортивних об’єднань 13 216 грн.

Місяць

Сума

Підстава

1.

лютий

300,00

Обласний турнір з футзалу в с. Полив’яне Миргородського району

2.

березень

1020,00

Обласний турнір з футзалу на призи ТОВ «Савинці» у

с. Сорочинці Миргородського району,

с. Полив’яне Миргородського району

3.

квітень

864,73

Забезпечення участі у відкритому чемпіонаті області з дзюдо, м. Кременчук

4.

травень

846,00

Районний турнір з футболу на кубок М.В.Гоголя  у с. Гоголеве.

5.

червень

8160,00

Участь команди школярів у фінальних змаганнях на приз «Шкіряний м’яч», м. Кременчук.

Першість з футболу у с. Воскобійники

6.

серпень

940,00

Обласна спартакіада серед держслужбовців, м. Полтава

7.

вересень

846,00

Відкрита першість Шишацького району з футболу в с. Гоголеве

8.

жовтень

240,00

м.Полтава. Обласний Чемпіонат із сумо

Кошти у сумі 66 232 грн., що виділені у 2017 році за Комплексною програмою розвитку освітньої галузі Шишацького району на 2016-2020 роки, використані в повному обсязі.

Начальник відділу освіти, молоді,

спорту та культури райдержадміністрації                                           А.В.Дацька