111

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 01 березня 2018 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному банку України

Версія для друкуВерсія для друку

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 01 березня 2018 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному банку України, за адресою:

вул. Соборності, 17, м, Полтава, 36020.

Для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, соціального забезпечення, судів та правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Полтавського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вуя. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходиі майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, суб'єктів підприємницької діяльності Полтавської області та м. Полтави здійснюватиметься у м. Києві за адресою:пл. Контрактова, 2-6, 2 під'їзд, тел.(044) 230-17-69 (адреса для листування Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601)

Наверх ↑