Згадаймо подвиг Героїв України та вшановуємо пам'ять військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність України.

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні шишачани!  Указом Президента України В.Зеленського №621/2019 від 23.09.19 р. 29 серпня встановлено Днем пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У цей день згадаймо подвиг Героїв України та вшановуємо пам'ять військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність України.

Як відомо, 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Регулярні частини збройних сил Росії, що вторглися до України, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці. За офіційними даними, тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

По всій Україні до меморіалів та стін пам'яті загиблих вдячні земляки покладуть квіти, проведуть зустрічі з родинами загиблих і постраждалих, згадуються героїчні сторінки життя.

 Пам'ятаймо подвиг українських воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі!

Наверх ↑