Членами консультативно-дорадчих органів схвалено проект районного бюджету на 2018 рік

20 грудня 2017 року за головуванням керівника органу виконавчої влади  Іваненка Віктора Борисовича відбулася колегія райдержадміністрації за участю керівників деяких бюджетних установ, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників апарату райдержадміністрації, ЗМІ.

До порядку денного колегії  райдержадміністрації були внесені наступні питання.

Про проект районного бюджету на 2018 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Воротинцева С.Ю.

Про стан антикорупційної роботи в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району доповів перший заступник голови райдержадміністрації Павелко І.В.

Про підсумки роботи агропромислового комплексу району за 2017 рік доповіла начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Шаповал І.Б.

Про виконання державної кадрової політики, визначеної актами Президента України, роботу з кадрами в райдержадміністрації та залучення молоді до державної служби доповів керівник апарату райдержадміністрації Гречка І.І.

Головним питанням порядку денного до якого була прикута увага членів консультативно-дорадчого органу був розгляд проекту районного бюджету на 2018 рік.

Керівник органу виконавчої влади акцентував увагу на стовідсотковому фінансуванні  медичних та освітніх закладів у відповідності з вимогами формування бюджетного процесу та відповідно нормативно-правової бази.

Голова райдержадміністрації Іваненко В.Б. звернувся до розпорядників коштів, закликавши до ефективного та ощадливого використання фінансових ресурсів, формування заробітних плат згідно Фонду і виключно в його межах.

Віктор Борисович з оптимізмом проінформував присутніх про додаткове наповнення бюджету від газовидобувної галузі, підприємства якої функціонують на території Шишацького району відповідно нового законодавства.

Начальник фінансового управління Воротинцева С.Ю. детально обгрунтувала видатки на кожну статтю витрат та відповіла на запитання членів колегії. На завершення Світлана Юріївна подякувала за кропітку і оперативну роботу головних розпорядників бюджетних коштів в частині проведення розрахунків та подання бюджетних запитів.

В ході обговорення проекту бюджету  головний фінансовий документ району схвалено членами колегії.

До активного обговорення другого питання порядку денного щодо стану антикорупційної роботи в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району долучилися члени колегії.

З  третього питання порядку денного підсумки роботи агропромислового комплексу району за 2017 рік проінформувала  Шаповал І.Б.

У своїй промові доповідач звернула увагу на розвиток нової форми  сільського господарства - створення  кооперативів. Вона акцентувала увагу на тім, що саме кооперативний рух дуже ефективний для ведення та підтримки одноосібних господарств. Ця форма в майбутньому буде прийнятна для виробництва молока сільським населенням  району та проведенні заготівлі лишків продукції овочівництва та садівництва.

Посадовець наголосив на завданнях роботи з кадрами  щодо реалізації державної кадрової політики в контексті нових змін з питань проходження державної служби.

Голова райдержадміністрації Іваненко В.Б. дав доручення щодо  питань порядку денного колегії.

Цього ж дня відбулося засідання Громадської ради при Шишацькій райдержадміністрації.

До порядку денного внесено наступні питання:

Про проект Програми економічного та соціально розвитку Шишацького району на 2018 рік доповіла завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тур Т.П.

Презентацію про розвиток освіти в Шишацькому районі в контексті програми «нової школи» запропонувала Дацька А.В. начальник відділу освіти, молоді спорту та культури райдержадміністрації Дацька А.В.

Звіт про виконання бюджету району за 10 міс 2017 року виклала начальник фінансового управління райдержадміністрації Воротинцева С.Ю.

Про роботу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по наданню всіх видів державних соціальних допомог та житлових субсидій проінформувала начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Лень Т.І.

Про хід опалювального сезону 2017-2018 років в контексті реалізації державної Програми з енергозбереження, використання механізмів державної підтримки та впровадження енергоефективних заходів доповіла Гричка О.В., завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово- комунального господарства райдержадміністрації.

Кожушко М.О., керуючий Шишацьким відділенням Ощадбанку був співдоповідачем з цього питання. Він проінформував учасників заходу щодо можливостей державної Програми з енергозбереження, назвав статистику використання енергокредитів населенням району та переваги, нагадав порядок щодо надання державної підтримки установою Ощадбанку.